TYSD Niğde Şubemiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı Kutlamaktadır
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda ATAMIZA saygı ve minnetlerimizi sunduk.
26.04.2022
Diğer Yazılar
TYSD Niğde Şubemiz Öğrencilerimize Oyuncak Bağışında Bulunmuştur
İlimiz Aktaş Kasabası Şehit Yüksel Kabaca İlkokulu öğrencilerinin etkinlik saatlerinde oynamaları için Mangala Oyunları ve Satranç Takımları alarak hediye ettik, keyifle oynasınlar. Bizleri her zaman destekleyen üye ve bağışçılarımıza çok
TYSD Niğde Şubemizin Gerçekleştirmiş Olduğu Yardımlar
Deprem Bölgesi Adıyaman’dan ilimize gelen üç çocuklu bir ailenin evini döşeyerek tüm ihtiyaçları karşıladık ve çocukların psikolojik destek almalarını sağladık. Deprem Bölgesinden ilimize gelen 7 öğrenciye Atatürk Eğitim Bursu bağladık…
TYSD Niğde Şubemize Genel Başkanımız Dilek Bayazıt’ın Ziyareti
Şubemiz yönetim kurulu toplantı günümüzde Genel Başkanımız Dilek BAYAZIT’ın ziyareti hepimize büyük bir sürpriz oldu. Antakya’ya gidiş yolunda Niğde’mize de uğrayan, toplantımıza katılan TYSD’mizin büyük bir aile olduğunu bir kez