TYSD Niğde Şubemiz 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı Kutlamaktadır
Atamızı şükran ve minnet duygularımızla andık.
Bayramımız kutlu olsun.
19.05.2022
Diğer Yazılar
TYSD Niğde Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
Niğde Kent Konseyi 1.Olağan Genel Kurulu’na davet üzerine katılan Şube Başkanımız Serap ERELLİ Yürütme Kurulu Üyeliğine seçilmiştir. Şubemiz ve Niğde’miz için hayırlı olsun. 03.02.2022
TYSD Niğde Şubemizin Gerçekleştirmiş Oldukları Faaliyetler
Niğde Valimiz Sn. Mustafa Koç ‘u makamında ziyaret ederek Derneğimiz ve çalışmalarımız hakkında bilgi verdik. Dostlarımız ve üyelerimizden gelen kıyafetler, örgü kazak, yelek ve şallar ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. 13 yaşında
TYSD Niğde Şubemizin 92. Yıl Kutlaması
Derneğimizin 92.yılında ATA’mıza çelengimizi sunduk. Yeni seçilen Yönetim ve Denetim Kurulumuzla pasta keserek yeni çalışma dönemimizi başlattık. NİCE YILLARA…