TYSD Mudanya Şubesi Genel Kurulu
Mudanya Şubemiz, Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştirmiştir. Şubemizi tebrik eder, Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza güzel, bereketli çalışmalar dileriz.
Diğer Yazılar
TYSD Mudanya Şubemizden Elazığ Şubemize Destek
Başlattığımız yardım kampanyası kapsamında mont, ayakkabı, battaniye, bebek bezi gibi çeşitli yardım malzemeleri, üyelerimiz ve burslu öğrencilerimizle birlikte paketlenerek, Elazığ Şubemizdeki arkadaşlarımıza teslim edilmek üzere yola çıktı. Katkısı olan herkese
TYSD Mudanya Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
Olağan Genel Kurulumuzu başarıyla gerçekleştirdik. Divan Başkanlığına, konuklarımıza ve üyelerimize teşekkür eder; başarılı ve bereketli bir dönem dileriz. 10.02.2022
TYSD Mudanya Şubesinden Burslu Öğrenciler İçin Etkinlikler
Mudanya Şubemiz, burslu öğrencilerimiz yararına üye ve dostlarıyla yemek ve toplantı organizasyonları hazırlamıştır.