TYSD Mudanya Şubesi Bayram Alışverişi
Şubemiz Çocuklarımız ile bayram alışverişine çıkmış, onların mutluluğuna ortak olmuştur.
Diğer Yazılar
TYSD Mudanya Şubemiz Yerel Basında Yer Aldı
Pandemi döneminde artan ihtiyaçlar ve ihtiyaç sahipleri için hayata geçirdiğimiz Askıda Erzak uygulamamızın yerel basında ses getirmesi bizleri memnun etti… yaşımız kutlu olsun. 21.02.2021
TYSD Mudanya Şubesinin 91. Kuruluş Yılı ve Kadınlar Günü Kutlaması
91. Kuruluş yılımızı ve Kadınlar Gününü birlikte kutladık. Emeklerini 91 yıldır karşılıksız Derneğimize veren, her işte emekleri ile yılmadan çalışan tüm kadınlarımıza saygıyla selam olsun….Bağışlarımız burslu öğrencilerimize .Teşekkür ederiz…
TYSD Bursa, İnegöl, Mudanya, Gemlik ve Yenişehir Şubelerimizin Kültürel Gezi Etkinlikleri
Bursa Şubemizin ev sahipliğinde, Bursa’nın yakın komşuları olan TYSD Şubelerimiz Bursa’da bir araya geldiler. Güzel bir günü paylaşan arkadaşlarımız Derneğimizi, faaliyetlerini, birlikte yapabilecekleri projeleri, Dernek Tüzüğümüzü konuşup, fikir alışverişinde bulundular.