TYSD Manisa Şubesi 88. Yıl Kutlamaları
Manisa Şubemiz 88. KuruluşYılımız nedeniyle “Atatürk’ün Giydiği Kıyafetler ” Defilesi düzenlemiştir.
Şehrin idari amirlerinin de katıldığı defile ilgiyle izlenmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Manisa Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Yemek Düzenlemiştir
Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz yararına düzenlediğimiz yemeğimize katılan tüm misafirlerimize, İmaj Cafe ve çalışanlarına, Yakup Bey ve müzisyenimiz Akın Bey’e , konuklarımıza medikal estetik uygulamaları armağan eden Dr. Tülay Yıldırım’a
TYSD Manisa Şubemiz Cumhuriyetimizin 100. Yılı Derneğimizin 95. Yılını Büyük Bir Coşku ile Kutlamıştır
Cumhuriyetimizin 100. yılı Derneğimizin 95. yılını büyük bir coşku ile kutladık… Gelirini ŞÜKRAN BİLGİNER ÖZEL EĞİTİM OKULU’ na bağışladığımız ve Manisa Güzel Sanatlar Lisesi Çok Sesli Korosunun katılımıyla renklenen etkinliğimize
TYSD Manisa Şubemiz Cumhuriyet’imizin 99. Yılını Coşku ile Kutlamıştır
İhtiyaç sahibi bir ailemize kuzine soba aldık ve evlerine kadar teslim ettik… Ayrıca bugün Kasım ayı Atatürk Eğitim burslarımızı yatırdık.. Destek veren üye, bağışçı ve dostlarımıza sonsuz teşekkür ederiz. 02.11.2022