TYSD Manisa Şubemizin Kültür Gezisi
Tüm geliri Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimize aktarılmak üzere gerçekleştirdiğimiz Ümran Baradan Çinili Köşk, Nazarköy, Kırgız Çiftliği, Kemalpaşa Gölet Kültür Gezimiz çok güzel geçti… Tüm üyelerimize ve katılımcılarımıza teşekkürlerimizle…
Diğer Yazılar
TYSD Manisa Şubemizin Yunus Emre Belediyesi İş Birliği ile Gerçekleştirdiği Kültür Gezisi
Bugün Yunus Emre Belediyesi ile iş birliği yaparak, üyelerimiz ve dostlarımızla kültür gezisi düzenledik… Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’ ye yaptığı hizmetler ve bize bu gezi imkanını sağladığı için teşekkür
TYSD Manisa Şubemiz Şehit ve Gazilerimizin Aileleriyle Kula Gezisine Katılmışlardır
Şehit ve Gazilerimizin aileleriyle Kula gezisine katıldık. TYSD Manisa şubesi olarak Sosyal Yardımlaşma Vakfı ile ortaklaşa bir proje oluşturarak şehit ve gazi aileleri için ilçeleri tanıtma amacıyla yapılan bu projeyi
TYSD Manisa Şubemizin Kurban Bayramı Yardımları
40 Ailemizin sofrasına tat tuz olsun. Bağışçılarımıza teşekkür ederiz Allah kabul etsin. Sağlıklı, mutlu Bayramlar dileriz. 22.07.2021