TYSD Lüleburgaz Şubesi
Genel Merkezimizin 91. Şubemizin 30. Kuruluş yıldönümünü kutlamak üzere bağışçı dostlarımızla
biraraya geldik, faaliyetlerimiz hakkında bilgi verdik..
Diğer Yazılar
TYSD Lüleburgaz Şubemizden Öğrencilerimize Bisiklet Amağanı
19 MAYIS 1919’un 100. Yıl anısına, 11 Bisikletimizi 11 Öğrencimize armağan etmekten büyük mutluluk duyduk. Sağlıkla, güle güle kullanın sevgili çocuklar, sizi seviyoruz…
TYSD Lüleburgaz Şubemizin Öğrencilerimize Laptop Yardımı
Pandemi döneminde de ATATÜRK EĞİTİM BURSLU ÖĞRENCİLERİMİZ’in burslarını vermeye devam ediyoruz… Bir bağışçımızın vesilesiyle uzaktan eğitime erişim sıkıntısı yaşayan öğrencimize laptop armağan ettik… Tüm bağışçılarımıza teşekkür ediyor, öğrencilerimize başarılar diliyoruz.
TYSD Lüleburgaz Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültürel Gezi Düzenlemiştir
Dostlarımız, üyelerimiz ile birlikte Kapadokya’ya düzenlediğimiz kültür gezimizin bağışı Atatürk Eğitim Burslu öğrencilerimiz için. Teşekkür ederiz. 12.05.2024