TYSD Kütahya Şubesi
Dostlarımızla 91. Yılımızı kutlamak için biraraya geldik…
Diğer Yazılar
TYSD Kütahya Şubemizin İftar Yemeği Etkinliği
İftar yemeğimize katılan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz. Bereketimizin bol olacağı, bir ve beraber nice Ramazan aylarına ulaşmayı dileriz. 16.04.2022
TYSD Kütahya Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Ramazan Ayında bağışçılarımızın desteğiyle hazırladığımız 60 adet gıda kolisi ve 150 adet gıda kartını ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırdık… Bağışçılarımıza çok teşekkür eder, hayırlı ve huzurlu bir Ramazan Ayı dileriz. 28.04.2021
TYSD Kütahya Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Etkinlik Düzenlemiştir
Burslu öğrencilerimiz yararına düzenlediğimiz Yeni Yıl Kahvaltımızda üyelerimiz ve dostlarımızla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadık… Teşekkürlerimizle… 18.01.2022