TYSD Kütahya Şubesi Ramazan Yardımı
Şubemiz Ramazan ayı gıda yardımlarını 300 aileye ulaştırmıştır, iftar yemeğinde bir araya gelmişlerdir.
Diğer Yazılar
TYSD Kütahya Şubemizin Acı Kaybı
Şubemiz 2.Başkanı Sn. Kadriye BÜLBÜL arkadaşımızı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz… Arkadaşımıza Allah’tan rahmet, ailesi ve camiamıza sabır diliyoruz… Acımız büyük… Mekanı cennet olsun…
TYSD Kütahya Şubemizin Acı Kaybı…
Hayatının büyük bölümünü hayır işlerine ve TYSD Şube Başkanlığına adamış değerli abimiz Emin Kavdır’ı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Mekanı cennet olsun…
TYSD Kütahya Şubemiz 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü Kutlamaktadır
8 Mart Kadınlar Günümüzü kutlamak için düzenlediğimiz kahvaltı etkinliğimiz katılan misafirlerimizle keyif ve bereketle geçti. Teşekkürlerimizle. 10.03.2024