TYSD Kütahya Şubemizin Kültür Gezisi
Burslu öğrencilerimiz yararına düzenlediğimiz Bursa-Mudanya Gezimiz keyifle geçti… Katılan ve katkı sağlayan tüm bağışçılarımıza ve gönül dostlarımıza teşekkürlerimizle…
Diğer Yazılar
TYSD Kütahya Şubemiz
İhtiyaçlı vatandaşlarımıza 12 adet engelli sandalyesi, 1 hasta yıkama seti alarak, 4 akülü sandalyenin biten akülerini yeniledik. Yüzlerinde gördüğümüz sevinç ve mutluluk hepimizin yüreğini titretti. Sağlıkla yeniden beraber olmak için
TYSD Kütahya Şubemiz’den ‘Küçük Yürekler Üşümesin’ Kampanyası
Geçen sene düzenlediğimiz Küçük Yürekler Üşümesin Kampanyamızı bu sene deprem bölgesindeki çocuklarımız için yeniden yaptık. İyi günlerde kullansınlar…
TYSD Kütahya Şubemiz İhtiyaç Sahibi Ailelerimize Alışveriş Kartı Yardımında Bulunmuştur
Bağışçılarımızdan gelen 10 koli gıda ve 200 adet 300′ er ₺ tutarında gıda kartını ihtiyaç sahiplerine dağıttık. 30 adet ev döşeyerek depremzedelerimizi yerleştirdik. Bağışçılarımıza teşekkürlerimizi sunar, hayırlı ramazanlar dileriz. 12.04.2023