TYSD Kütahya Şubemiz’den ‘Küçük Yürekler Üşümesin’ Kampanyası
Geçen sene düzenlediğimiz Küçük Yürekler Üşümesin Kampanyamızı bu sene deprem bölgesindeki çocuklarımız için yeniden yaptık. İyi günlerde kullansınlar…
Diğer Yazılar
TYSD Kütahya Şubemizin İftar Yemeği Etkinliği
İftar yemeğimize katılan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz. Bereketimizin bol olacağı, bir ve beraber nice Ramazan aylarına ulaşmayı dileriz. 16.04.2022
TYSD Kütahya Şubesi
Burslu öğrencilerimiz için düzenlediğimiz etkinliğimize katılan misafirlerimize teşekkür ederiz…
TYSD Kütahya Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Ramazan Ayında bağışçılarımızın desteğiyle hazırladığımız 60 adet gıda kolisi ve 150 adet gıda kartını ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırdık… Bağışçılarımıza çok teşekkür eder, hayırlı ve huzurlu bir Ramazan Ayı dileriz. 28.04.2021