TYSD Kuşadası Şubesinin 91. Kuruluş Yılı Kutlaması
Dostlarımız ile 91. yılımızı coşkuyla kutladık. Sağlık, bereket, birlik ve beraberlikle nice başarılı yıllar temennisinde bulunduk.
![](https://www.tysd.org.tr/wp-content/uploads/2019/03/kusadasi2-300x225.jpg)
![](https://www.tysd.org.tr/wp-content/uploads/2019/03/kusadasi3-300x225.jpg)
![](https://www.tysd.org.tr/wp-content/uploads/2019/03/kusadasi4-300x225.jpg)
![](https://www.tysd.org.tr/wp-content/uploads/2019/03/kusadasi5-300x225.jpg)
Diğer Yazılar
TYSD Kuşadası Şubemizin Hıdırellez Dilekleri
Kuşadası Şubesi olarak Hıdırellezi kutladık. Yapılan bağışlar, eğitim refahın gücü, felaketin sığınağıdır, diyerek, Hatay/Antakya Kuzeytepe TYSD ATATÜRK Anaokulu için kullanılacaktır. Derneğimize her daim destek veren üyelerimize, dostlarımıza, arkadaşlarımıza ve misafirlerimize
TYSD Kuşadası Şubemizin Öğrencimize Bilgisayar Yardımı
Üniversite son sınıfa kadar ATATÜRK EĞİTİM BURSU verdiğimiz başarılı öğrencimize uzaktan eğitim alabilmesi için bilgisayar hediye ettik… Öğrencimize başarılar diliyor, desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen bağışçılarımıza şükranlarımızı sunuyoruz… Sağlıklı ve mutlu
TYSD Kuşadası Kuruluş Yıldönümü Kutlamaları
Kuşadası Şubemiz, Derneğimizin 88.yılı Kuruluş Yıldönümünü ve Türk Kadınlarının, Cumhuriyet Analarının Gününü kutlamıştır. Her zaman olduğu gibi, üyelerimizin, dostlarımızın yardım sevenler ailemize büyük desteği olmuştur.