TYSD Konya Meram Şubemiz
Derneğimiz, Türk Kadınlar Birliği, Konya Barosu, Konya Soroptimist Kulübü, İş ve Meslek Kadınları Derneği ve Karatay Özel Eğitim Uygulama Okulu I-II ve III kademe öğretmen ve öğrencilerinin işbirliğiyle organize ettiğimiz “Sanatta Engele Son” etkinliğine gösterilen yoğun ilgi bizleri çok mutlu etti. Teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Konya Meram Şubemizin Madencilerimize ve Ailelerine Kıyafet ve Oyuncak Yardımı
Ermenek’deki madencilerimize ve ailelerine, kıyafet ve oyuncaklar yolladık… Ermenek Belediye başkanı Sn. Atilla Zorlu ile görüştük ve kolilerin hem ulaşımını hem de dağıtımını sağlayacakları sözünü verdiler… İyi ve sağlıklı günlerde
TYSD Konya Meram Şubemiz Cumhuriyet Bayramımızı Kutlar
Cumhuriyetimizin 98. kuruluş yılında Atamıza saygılarımızı sunduk. 30.10.2021
TYSD Konya Meram Şubemiz Atamızı Sevgi, Saygı ve Hasretle Andı
Aramızdan ayrılışının 82.yılında saygı, sevgi ve minnetle andık ATAMIZ’I…