TYSD Kocaeli Şubesinden Akülü Sandalye Bağışı
Derneğimiz binasında, engelli Birsen Sapmaz’a bir akülü sandalye hibe edilerek teslim edilmiştir. Güle güle kullansın..
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubemiz Atamız’ı Saygı, Sevgi ve Minnetle Anmıştır
Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü 84. ölüm yıldönümü nedeniyle Dernek bahçemizde anma töreni düzenlenmiş, Atatürk Büstüne çelenk bırakılmıştır. Atamızı saygı, minnet ve özlemle anıyoruz. 11.11.2022
TYSD Kocaeli Şubemizden Öğrencilerimize Bağış
Köy okulları ziyaretlerimize devam ediyoruz. Bu defa da Hakkaniye Köyünün öğrencilerini sevindirdik. Anaokulunun küçük öğrencilerine bağışçımız Hande Özsevinç tarafından temin edilen çeşit çeşit oyuncaklar yanında boya kalemleri, ayakkabılar; İlkokul öğrencilerine
TYSD Kocaeli Şubemizden Tıp Fakültesine Bilgisayar Sınıfı
Derneğimizin 90. Kuruluş yılı anısına, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Deri ve Zührevi Hastalıklar Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Dilek Bayram Gürler öncülüğünde Tıp Fakültesi’ne 50 kişilik bilgisayar