TYSD Kocaeli Şubemizin Acı Kaybı
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi 2. Başkanımız Tarhan Bulucu’yu bugün kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz.
Cenazesi 06.10.2022 Perşembe günü öğlen namazına müteakip Yenidoğan Yeşil Camiiden kaldırılacaktır…
Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve TYSD camiamıza başsağlığı dileklerimizle.
05.10.2022
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubemiz Gebze Adem Yavuz Ortaokulu’na Kütüphane Yaptırmıştır
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi olarak; eğitim alanında yaptığımız yardımlar çerçevesinde Gebze Adem Yavuz Ortaokulu’na yaptırılan kütüphanenin perde ihtiyacı karşılanmış olup, kütüphanenin açılışı gerçekleşmiştir… Tüm öğrencilere başarı ve esenlikler
Kocaeli Engelliler Günü
Şubemiz, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Figen Selvi ve Ömer Aslan adlı engelli iki gence yeni bir yaşam sağlayacak birer adet akülü sandalye armağan etmiştir.
TYSD Kocaeli Şubesinin Hasta Karyolası Bağışı
Şubemiz bağış olan 1 adet hasta karyolasını hastalar için kullanılmak üzere Rehabilitasyon Merkezine bağışlamıştır. Tüm hastalarımıza şifalar diliyoruz.