TYSD Kocaeli Şubemizden Merhum Genel Başkanımız Adına 100 Adet Fidan
100 adet fidanımızı Merhum Genel Başkanımız adına diktik… Nur içinde yatsın…
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubemiz 96. Yılımızı Kutlamaktadır
TYSD Kocaeli Şubesi olarak; Derneğimizin 96. Kuruluş yılı için İzmit Kent Meydanı Atatürk Büstü önünde saygı duruşunda bulunup, İstiklal Marşımızı okuyarak coşku ve mutlulukla kuruluşumuzu kutladık. Başta Genel Merkezimiz olmak
TYSD Kocaeli Şubemiz
Kocaeli Şubesi olarak; ilimiz Suadiye köyünde yaşayan ve yürüyemediği için okula gidemeyen sevgili Ömer Baha Kaymaz öğrencimize akülü sandalye hediye ederek güzel evladımızı sevindirdik. Derneğimize katkıları olan bağışçılarımıza teşekkür ederiz.
TYSD Kocaeli Şubemiz Atamız’ı Saygı, Sevgi ve Minnetle Anmıştır
Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü 84. ölüm yıldönümü nedeniyle Dernek bahçemizde anma töreni düzenlenmiş, Atatürk Büstüne çelenk bırakılmıştır. Atamızı saygı, minnet ve özlemle anıyoruz. 11.11.2022