TYSD Kocaeli Şubemiz “Yaşayan Tarih Sohbetleri” Başlıklı Söyleyişe Katılmıştır
Kocaeli Dokümantasyon Merkezi tarafından düzenlenen “Yaşayan Tarih Sohbetleri” ne sohbet konuğu olarak katılarak Bilge Bilgisu Yener’in hayatı, Türkiye Yardım Sevenler Derneği’nin kuruluşu ve Türkiye Yardım Derneği Kocaeli Şubemizin tarihi ile ilgili çok güzel bir söyleşi gerçekleştirdik.
Düzenleyen ve katılım sağlayan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.
19 Aralık Pazartesi günü Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Kocaeli Şubesi Başkanı Meral Dönmez ve Yönetim Kurulu üyesi Kadişe Tümerkan Şubemize kısa süre önce kaybettiğimiz 2. Başkanımız Tarhan Bulucu için başsağlığı ziyaretine geldiler ve çalışmalarımız konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk.
Kendilerine ziyaretleri için çok teşekkür ediyoruz.
22.12.2022
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubemiz Atamızı Sevgi, Saygı ve Minnetle Andı
Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 81. yıldönümü nedeniyle İzmit Kültür Tepesi’ndeki törene katılarak Ata’mızı sevgi, saygı, özlem ve minnet ile andık.
TYSD Kocaeli Şubemiz Minik Öğrencilerimize Atatürk Köşesi Armağan Etmiştir
İzmit Yeni Turan Anaokuluna, minik öğrencilerimize ATATÜRK KÖŞESİ armağan ettik. Şube yönetimimiz, misafirlerimiz, öğretmenlerimiz ve minik öğrencilerimizle İstiklal marşımızı söyledik. Atatürk ‘ü andık, anlattık, anladık bir kez daha. Emeği geçen
TYSD Kocaeli Şubemiz Ebediyete İntikal Etmiş Olan Arkadaş ve Dostlarımız için Hatim ve Dualar Okumuşlardır
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi olarak; 28 Kasım 2022 tarihinde, ebediyete intikal etmiş olan arkadaş ve dostlarımızı anmak üzere üyelerimiz ile bir araya geldik, Dernek binamızda dualarla onları yadettik.