TYSD Kız Öğrenci Yurdu Kütüphanesi Yenilenmiştir
Prof. Dr. Çetinkaya ŞENDİL anısına kızlarımızın eğitimlerine destek olan Sn. Biran ŞENDİL ve ailesinin katılımları ile Genel Başkanımız Birsen ELDEM ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Yurt Yöneticilerimiz ile birlikte Kütüphanemizin açılışını gerçekleştirdik.
Kız Öğrenci Yurdumuzun Kütüphanesinin döşemesini, kitaplıklarını, masa ve sandalyelerini yenileyen, bilgisayarlarını temin eden değerli bağışçımız Sn. Biran ŞENDİL’a öğrencilerimiz adına minnettarız.
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi
Cuma günü başarıyla ve bereketle geçen kermesimizin emektarları faal üyelerimizle birlikte yediğimiz yemeğimize şahane bir sürpriz eşlik etti. Diyarbakır Ergani Cahit Sıtkı Tarancı İ.Ö. Okulu 4-G sınıfı öğrencilerinin elleriyle hazırladıkları
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz Acı Kaybı
ACIMIZ ÇOK BÜYÜK 6 Şubat’ da merkez üssü Kahramanmaraş olan, 10 ilimiz ve çevresinde etkili olan Büyük Deprem Faciası sonrası tüm ülkemizden olduğu gibi TYSD Camiamızdan da bizleri derinden yaralayan
TYSD Genel Merkezimize Altındağ Belediye Başkanımız Doç. Dr. Asım Balcı’nın Ziyaretleri
Ankara Altındağ Belediye Başkanımız Doç. Dr. Asım BALCI Beyefendinin Derneğimize ziyareti bizleri çok mutlu etti. Öğrencilerimizi, ihtiyaçlı ailelerimizi konuştuk, Cumhuriyet ‘imizin Başkenti Ankara’mız için ortak projeler hedefledik. Sn. Başkanımıza teşekkür