TYSD Kartal Şubemizden Erzak ve Gıda Yardımı
İhtiyaç sahibi ailelerimize 204 kg et, erzak ve gıda kartı dağıtımımızı bayram öncesi gerçekleştirdik. Bağışçılarımıza teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Kartal Şubemizin Yardımları
Ülkemizin içinden geçtiği bu zor dönemde yine birbirimize kenetlenerek yardımlarımızı aksatmadan yerine getirebilmenin huzurunu yaşıyoruz Pandemi döneminde; 1.istanbul Ünv. Çapa Tıp Fakültesi Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi ihtiyaçları için bağışta bulunduk…
TYSD Kartal Şubemizin Acı Kaybı
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kartal Şubemizin Yönetim Kurulunda çok uzun yıllar el ele, gönül gönüle çalıştığımız kıymetli arkadaşımız, kadim dostumuz, can kardeşimiz, akademisyen SABRİYE SERPİL ŞATIROĞLU AKSEVEN ‘ i yaşadığı
TYSD Kartal Şubemiz
Her ay oldugu gibi , İstanbul Şubeleri olarak bu ay da Şubemiz ev sahipliğinde Marmara Yelken Kulübünde toplandık. 21. Alanya Bölge Toplantımızı, Üsküp’te TYSD’nin 91. Kuruluş yılı anısına “TYSD Genel