TYSD Karşıyaka Şubemizden Anlam Dolu Ziyaret
“ Anaların bugünkü evlatlarına vereceği terbiye, eski devirlerin ki gibi basit değildir. Binaenaleyh kadınlarımız; hatta erkeklerimizden daha çok münevver, daha çok feyizli, daha çok bilgili olmaya mecburdurlar, eğer gerçekten milletin anası olmak istiyorlarsa…”
(M. Kemal ATATÜRK 1923)
Zübeyde annemizin Anıtında düzenlenen törene katılarak saygı, rahmet ve minnetlerimizi sunduk…
Diğer Yazılar
TYSD Karşıyaka Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Paylaşma ayı olan Ramazan ‘da bağışçılarımızın ayni ve nakdi destekleri ile; 90 adet 150 TL lik erzak alışveriş çekleri ile birlikte bayramlık kahve ve şekerleri ihtiyaç sahiplerine dağıttık. Ayrıca bazı
TYSD Karşıyaka Şubemiz 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı Kutlamaktadır
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda gençlerimize destek olmak ve bu bayramı adına layık bir biçimde kutlamak için Karşıyaka’nın dezavantajlı semtlerinde Fideder’in bünyesinde Sn. Süleyman Aşkın antrenörlüğünde spor
TYSD Karşıyaka Şubemiz Deprem Bölgesine Etkinlik Konteyneri Bağışında Bulunmuştur
Şubemiz ve Maksat Dayanışma Platformu iş birliği içinde İstanbul’da düzenlenen konserden elde edilen bağışla deprem bölgesindeki çocuklara yönelik bir etkinlik konteyneri tasarlandı. Özellikle okul öncesi çocuklara hitap eden oyun konteyneri