TYSD Karabük Şubesi Genel Kurulu
50. Olağan Genel Kurulumuzu dostlarımızın, üyelerimizin, bağışçılarımızın katılımı ile gerçekleştirdik. Güven ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
Diğer Yazılar
TYSD Karabük Şubemiz
2018 yılında aramızdan ayrılan, Cumhuriyet sevdalısı, TYSD camiasının unutulmaz Başkanlarından Sn. Hikmet ŞEYHOĞLU’nu bir kez daha rahmet, minnet ve özlemle anarız. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun… Sn. Şeyhoğlu Başkanımızdan
Karabük’ten Hisseli Harikalar
Şubemiz 16 Mayıs 2015’te Karabük Yüzüncü Yıl Kültür Merkezi’nde tiyatro gönüllü üniversite öğrencilerin hazırlayıp eğitim burs alan öğrenciler yararına sundukları “Hisseli Harikalar Kumpanyası” adlı müzikali bir oyun düzenlemişlerdir. Gönüllü öğrencilerimizden-
TYSD Karabük Şubemiz Valimiz Sn. Mustafa Yavuz’u Ziyaret Etmiştir
Karabük İlimize yeni atanan Valimiz Sn. Mustafa YAVUZ ve eşleri Süreyya YAVUZ’ a derneğimiz adına hoş geldin ziyaretlerinde bulunup, derneğimiz ve çalışmalarımız hakkında bilgi verdik. 07.10.2023