TYSD Karabük Şubesi Genel Kurulu
Karabük Şubemiz Genel Kurulunu gerçekleştirmiş ve yeni çalışma dönemi yönetim, denetim kurullarını seçmişlerdir. Kendilerine başarılar diliyoruz.
Diğer Yazılar
TYSD Karabük Şubemiz Valimiz Sn. Mustafa Yavuz’u Ziyaret Etmiştir
Karabük İlimize yeni atanan Valimiz Sn. Mustafa YAVUZ ve eşleri Süreyya YAVUZ’ a derneğimiz adına hoş geldin ziyaretlerinde bulunup, derneğimiz ve çalışmalarımız hakkında bilgi verdik. 07.10.2023
Karabük TYSD Kitap Kampanyası
Şubemiz Eskipazar-Karabük ve Karabük Cumhuriyet Ortaokulu na yaptırılan kütüphane için ve ilköğretim çocukları için kitap toplama kampanyası başlatmıştır.
TYSD Karabük Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültürel Gezi Düzenlemiştir
ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimiz ve ihtiyaçlı ailelerimiz yararına düzenlediğimiz Bolu, Abant, Yedigöller Gezimize katılan tüm üye, dost ve misafirlerimize teşekkürlerimizle. 09.11.2022