TYSD Karabük Şubemizden Merhum Genel Başkanımız Adına Fidan Bağışı
Çok değerli Genel Başkanımız Birsen ELDEM anısına, Ülkemizin daha yeşil olması için fidanlar bağışladık. Saygı, sevgi ve rahmetle…
Diğer Yazılar
TYSD Karabük Şubemize Anlamlı Ziyaret
Valimizin eşleri Özlem Gürel, Jandarma Komutanımızın eşi Devrim Gümüş ve Vali Yardımcımızın eşi Caner Gürel’in Şubemize gerçekleştirdikleri ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederiz. 26.05.2022
TYSD Karabük Şubemiz
2018 yılında aramızdan ayrılan, Cumhuriyet sevdalısı, TYSD camiasının unutulmaz Başkanlarından Sn. Hikmet ŞEYHOĞLU’nu bir kez daha rahmet, minnet ve özlemle anarız. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun… Sn. Şeyhoğlu Başkanımızdan
TYSD Karabük Şubemizin Unutulmaz Başkanı
Şubemizin unutulmaz Başkanı, duayenimiz, Karabük şehrinin simgesi, Cumhuriyet’imizin aydın kadınlarından Sevgili HİKMET ŞEYHOĞLU’na Türk Eczacılar Birliğinin 60. Kuruluş yılı münasebetiyle, meslekte 72. yılını doldurması ve eczacılığa katkılarından dolayı Çevre ve