TYSD Karabük Şubemiz 94. Kuruluş Yıldönümümüzü Mutlulukla Kutlamaktadır
- Kuruluş Yılımızı kutlamak için düzenlediğimiz özel günümüzü bizlerle paylaşan dostlarımıza teşekkür ederiz.
Bağışçımız Sn. Şefik DİZDAR beyefendi Genel Merkezimizde düzenlenen kutlama ve ödül töreninindeki anılarını ve ödülünü bizlerle paylaşarak hepimizi mutlu etti. Sağlıkla, başarılı ve bereketli çalışmalarla nice yıllara.
11.03.2022
Diğer Yazılar
Karabük TYSD Kitap Kampanyası
Şubemiz Eskipazar-Karabük ve Karabük Cumhuriyet Ortaokulu na yaptırılan kütüphane için ve ilköğretim çocukları için kitap toplama kampanyası başlatmıştır.
TYSD Karabük Şubemize Anlamlı Anlamlı Ziyaret
Karabük Valimiz Sn. Fuat Gürel, İl Özel kalem Müdürü Sn. Mustafa Cücü ve İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Sn. Fikret Erdoğan’ a Şubemize gerçekleştirdikleri nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyoruz.
Karabük’e Ziyaret
Şubemizi ayrıca Karabük valimizin eşleri Rana Aliye ALİMOĞLU, Alay Komutanı eşleri Şeneser TOKMAK, İl Emniyet Müdürü Serhat TEZSEVER ve eşi Gülşen TEZSEVER Defterdarımızın eşleri Sevgi KOÇAS şubemizi ziyaret etmişlerdir.