TYSD Kahramanmaraş Şubemizin 23 Nisan Kutlaması
TYSD Anaokulumuzda 23 NİSAN’ımızı çocuklarımızla kutladık. Nicelerine…
Diğer Yazılar
TYSD Kahramanmaraş Şubemiz “Kahramanmaraş TYSD Anaokulu” Öğrencilerine Yardımda Bulunmuştur
TYSD AİLEMİZ adına, rahmetli Türkan BAL Başkanımız ve tüm Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımızın gecesini gündüzüne katarak yaptırdıkları “KAHRAMANMARAŞ TYSD ANAOKULU “muzun öğrencileri pasta gününde keyifle yediler, şarkılar söylediler. Sizi seviyoruz,
TYSD Kahramanmaraş Şubemizin Gıda Yardımları
Ramazan ayımız bolluk bereketli olsun diye gıda paketleri hazırladı. Tüm kuru gıdaların yanına 2 kg kıyma ve kuşbaşı et ekledik . Keyifli bir ilk iftar sofrasının kurulmasında tadımız, tuzumuz olmasını
TYSD Kahramanmaraş Şubemiz
Pandemi döneminin bütün tedbirlerini alan okulumuzda eğitim öğretim çocuklarımızın büyük heyecanları ile başladı. Öğrencilerimize, öğretmenlerimize hayırlı, başarılı ve sağlıklı bir çalışma yılı dileriz.