TYSD Kağıthane Şubesi Ramazan Yardımları
Şubemiz Ramazan ayı yardımları çerçevesinde 320 adet Gıda Alışveriş kartını ailelerimize dağıtmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Kağıthane Şubemizin Öğrencilerimize Giysi Yardımı
Okulların açıldığı kısa dönemde; Diyarbakır- Mezrik Mezrası İlkokulu, Siirt- Yeşilkonak İlk ve Ortaokulu, Hakkari- Altınsu Köyü Atatürk Ortaokulu, Aksaray- Ortaköy Anadolu Lisesi öğrencilerine mont ve bot yolladık. Güle güle giysinler…
TYSD Kağıthane Şubemiz
Değerli dostumuz Ertan ÖZDEMİR son kitabı “Hayata Dair Şiirler” de Bolu gezimizden ilham alarak bizler için yazdığı şiire de yer vermiş… Bu kıymetli jesti için kendisine sonsuz teşekkürler ediyoruz.
TYSD Kağıthane Şubemizin Miniklerimiz İçin Aldığı Güvenlik Önlemi
Pervin Zülfikari Özel Eğitim Anaokulumuza, hırsızlık girişimi sonrası demir parmaklıklarını yaptırdık… Bu tür tatsızlıkları tekrar yaşamamak ümidiyle…