TYSD Kağıthane Şubesi Boluca Köyünde
Kağıthane Şubemiz, Boluca Köyü’ndeki korunmaya muhtaç çocuklarımızı tiyatroya götürmüştür.
KağıthaneBelediye Başkanımız Fazlı KILIÇ çocuklarımıza iyi eğlenceler dileğinde bulunmuştur. “OYUNCAK MÜZESİ”oyununu izleyen çocuklarımız , daha sonra üç boyutlu “EVCİLİK OYUNU “filmini de seyretmişler ve mutlu bir gün geçirmişlerdir.
Diğer Yazılar
Van, Mardin, Yozgat, Şırnak’taki ilköğretim Okullarına Kitap, Giysi, Yardımında Bulunuldu.
Van, Mardin, Yozgat, Şırnak’taki ilköğretim Okullarına kitap, giysi, yardımında bulunuldu.
TYSD Kağıthane Şubemizin Masa Sandalye ve Spor Malzemesi Yardımları
Hatay- Hassa Aktepe İlkokulu ana sınıfına masa ve sandalyelerini gönderdik… İlkokul öğrencilerimiz için de futbol, basketbol, voleybol topları ve badminton raketleri yolladık… Çocuklarımıza başarılar diliyoruz…
TYSD Kağıthane Şubemizin Yeni Yıl El İşi Sergisi
Yeni yıl el işi sergimizi Büyük Kulüp Kış Bahçesinde kahvaltılı olarak düzenledik. Bizimle olan tüm misafirlerimize teşekkür eder, yeni yıllarını kutlarız.