TYSD Kağıthane Şubemizden Erzincan’daki Okullara Giyecek Yardımı
Tülin Manço Anaokulu, Siirt Sevindik İÖO, Erzincan Ömer Gültekin İÖO ve Siirt Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerimize mont, bot, kazak, atkı- berelerini gönderdik.
Armağanlarını alan çocuklarımızın teşekkür fotoğraflarını ve konuyla ilgili Erzincan yerel gazetelerinde çıkan haberleri bizlere ulaştıran öğretmenlerimize sevgilerimizle…
Diğer Yazılar
TYSD Kağıthane Şubemizden Anasınıfına Destek
Hatay- Hassa Aktepe İlkokulu Anasınıfı’na masa ve sandalyelerinden sonra oyuncaklarını da ulaştırdık. Miniklerimiz bol bol oynasınlar…
TYSD Kağıthane Şubemizin Öğrencilerimize Tablet Yardımları
Giresun-Alucra Yatılı Bölge Okulunun 10 öğrencisine tabletlerini ulaştırdık. Sn. Kaymakam Hasan Hüseyin UZAN’ın Şubemize gönderdiği teşekkür plaketini memnuniyetle aldık…
TYSD Kağıthane Şubesi
Başarı Uzmanı, değerli yazar Mümin SEKMAN’la elele verdik. Sn. Sekman, ilköğretim öğrencilerine yönelik olarak yazdığı “ Her Şey Seninle Başlar 9+” kitabından 1000 adeti derneğimize bağışladı. Başarının bilgisini öğreten bu