TYSD Kağıthane Şubemizden Bilgisayar Armağanı
Lösemili Çocuklar Haftasında, eğitimini evde yapmak zorunda kalan Ela Mete’ye ödevlerini kolaylıkla yapması için bilgisayar hediye ettik. Gönüllü olarak haftada 3 gün evine giden öğretmenimiz Onur Hasgül’ü kutluyor, bağışçımız Selin Kesebir’e çok teşekkür ediyoruz.
ELA METE’ye sağlıklı günler diliyoruz.
Diğer Yazılar
TYSD Kağıthane Şubemizin “Çok Amaçlı Salon” Armağanı
Bağışçımız Sn. Suna Doğanay’ın rahmetli eşi “KEMAL SAYGIN DOĞANAY” anısına yaptırdığı Tekirdağ-Saray Mehmet Uygun İlkokulu çok amaçlı salonunu Tekirdağ Kaymakamı Adnan Tezcan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Uçak’ın da
TYSD Kağıthane Şubemizden Sağlık Çalışanlarımıza Destek
Emekleri ödenmez sağlık çalışanlarımıza desteğimizi devam ettirmek, enerjilerini artırmak amacıyla KAĞİTHANE DEVLET HASTANESİNE, 350 kişilik baklava ulaştırdık. Kolaylıklar gelsin, başarılar dileriz. Sağlıkla kalın, sağlık için tüketin…
TYSD Kağıthane Şubemiz
Değerli dostumuz Ertan ÖZDEMİR son kitabı “Hayata Dair Şiirler” de Bolu gezimizden ilham alarak bizler için yazdığı şiire de yer vermiş… Bu kıymetli jesti için kendisine sonsuz teşekkürler ediyoruz.