TYSD İzmir Şubesi İzmir İleri Yaş Sempozyumu…
3. Uluslar arası, 12. Ulusal İzmir İleri Yaş Sempozyumu 27/28 Şubat günlerinde yapıldı.
TYSD İzmir Şubesi Dr. Kemal TARIM Dinlenme Evi Vakfı olarak ” İLERİ YAŞ DOSTU ” ödülünü, Vakıf Başkanımız Nurcan TEZOL Sn. Türkegül KOCAOĞLU’ndan aldı.
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ege Geriatri Derneği, Psikologlar Derneği tarafından hazırlanan bu organizasyonun verdiği 2 ödülden diğeri Sn. Yılmaz KARAKOYUNLU’ya verildi.
TYSD olarak onurlandık, emeği geçenlere teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD İzmir Şubemizin 29 Ekim Kutlaması
Cumhuriyetimiz’in 96.yılında Atamı’zın huzurundaydık… Kutlu olsun…
İzmir 10 Kasım Atamızı Anma Günü
Şubemiz 10 Kasım 2015 tarihinde İzmir Meydanında Atatürk Büstüne çelenk koyarak saygı duruşunda bulunmuştur.
TYSD İzmir Şubesi Genel Kurulu
Olağan Genel Kurulumuzu gerçekleştirdik. Üyelerimize, dostlarımıza bize olan güven ve destekleri için teşekkür ederiz. Bereketli, başarılı bir çalışma yılı daha dileriz.