TYSD İstanbul Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimizle Kahvaltı Etkinliğinde Buluşmuştur
ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimiz ile kahvaltı etkinliğimizde birlikte olduk.
Yolunuz hep açık olsun Sevgili Gençler.
17.05.2022
Diğer Yazılar
TYSD İstanbul Şubemizin Acı Kaybı
Çok değerli bağışçımız Handan Ertuğrul Hanımefendi’yi kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Handan Hanım, Muhsin Ertuğrul’un eşi olarak tanınırdı ve tiyatro camiasının kalbinde özel bir yeri vardı . Ancak aynı zamanda, TYSD
TYSD İstanbul Şubemiz 80 İhtiyaç Sahibi Ailemize 500 TL Nakit Yardımında Bulunmuştur
Kurban Bayramı vesilesiyle 80 ihtiyaçlı ailemize 500’₺ nakit yardımında bulunduk. İyi günlerde kullanılsın. Burslu öğrencilerimizle birlikte Usta Oyuncu YILDIZ KENTER’i anmak için düzenlenen “YILDIZ’IN YILDIZLARI” Gecesine katıldık. Bu harika gece
TYSD İstanbul Şubemiz 81. Kuruluş Yıldönümünü Kutlamaktadır
28 Nisan 1941 yılında kurulmuş olan Şubemizin 81. Kuruluş Yıldönümünü Yönetim Kurulumuz ile kutladık. Başarı, bereket ve sağlıkla nice çalışma yılları geçirmek dileklerimizle. 28.04.2022