TYSD Isparta Şubesi Eğitim Yardımları
Isparta Şubemiz Gönen ilçesi-Gölbaşı Köyü İlk Öğretim Okulunu ziyaret etmişler.. Öğrencilerimize armağanlar götürmüşlerdir..
Diğer Yazılar
TYSD Isparta Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Şubemizin hayırsever bağışçısının gönderdiği giyim hediye çeklerini ve Atatürk eğitim bursu alan öğrencilerimizin Mayıs ayı burslarını ilave olarak da 250’şer ₺ lik bayram harçlıklarını hesaplarına yatırdık. Sağlıklı ve huzurlu Bayramlar
TYSD Isparta Şubesi Genel Kurulu
Isparta Şubemiz genel kurulunu başarıyla gerçekleştirmiş. Yeni şube yöneticisi arkadaşlar görevlerine başlamıştır.
TYSD Isparta Şubemizin Gıda Kartı Yardımları
Atatürk Eğitim Burslu öğrencilerimize Mayıs ayı bursları ile birlikte bayram harçlığı olarak da 200 er ₺ gönderdik. Ailelerimize gıda kartlarını dağıttık, hizmetlerimize katkıda bulunan üyelerimiz ve bağışçılarımıza çok teşekkür ederiz.