TYSD Isparta Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Şubemizin hayırsever bağışçısının gönderdiği giyim hediye çeklerini ve Atatürk eğitim bursu alan öğrencilerimizin Mayıs ayı burslarını ilave olarak da 250’şer ₺ lik bayram harçlıklarını hesaplarına yatırdık.
Sağlıklı ve huzurlu Bayramlar diliyoruz…
26.04.2022
Diğer Yazılar
TYSD Isparta Şubemiz 36. Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
Şubemizin 36. Olağan Genel Kurulunu başarıyla gerçekleştirdik. Divan Başkanlığımıza, Üyelerimize, çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Sağlıkla, bereketle ve başarıyla tekrarına… 21.01.2022
TYSD Isparta Şubemizin Gıda Kartı Yardımları
Atatürk Eğitim Burslu öğrencilerimize Mayıs ayı bursları ile birlikte bayram harçlığı olarak da 200 er ₺ gönderdik. Ailelerimize gıda kartlarını dağıttık, hizmetlerimize katkıda bulunan üyelerimiz ve bağışçılarımıza çok teşekkür ederiz.
TYSD Isparta Şubemizin Ramazan Ayında Gerçekleştirmiş Olduğu Yardımlar
Değerli bağışçılarımız her zaman olduğu gibi yine derneğimizi aracı kıldılar, 120 ailemizin sofrasına bereket kattılar. Afiyet ve sağlıkla tüketilsin. Teşekkür ederiz… 27.03.2024