TYSD Isparta Şubemizin Genel Başkanımız Sn. Dilek Bayazıt ile Toplantısı
Genel Başkanımız Dilek BAYAZIT’ın da katıldığı bugünkü yönetim kurulu toplantımızda Antakya’da yaptıracağımız TYSD ATATÜRK ANAOKULU’muzun yapımı için düzenleyeceğimiz etkinlikleri ve kabul edeceğimiz bağışlarımızı heyecanla konuştuk, hasret giderdik.
Gül hasatının yapılacağı ve lavantaların açacağı Mayıs 2025 ‘de buluşmak üzere başkanımızı Ankara’ya uğurladık.
Biz büyük bir aileyiz, bağışçılarımız,öğrencilerimizle bir ve beraberiz.
28.05.2024
Diğer Yazılar
TYSD Isparta Şubemizin Ramazan Ayında Gerçekleştirmiş Olduğu Yardımlar
Değerli bağışçılarımız her zaman olduğu gibi yine derneğimizi aracı kıldılar, 120 ailemizin sofrasına bereket kattılar. Afiyet ve sağlıkla tüketilsin. Teşekkür ederiz… 27.03.2024
TYSD Isparta Şubemiz Cumhuriyetimizin 100. Yılını Kutlamak için Yemek Düzenlemiştir
Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlamak için düzenlediğimiz yemeğimize katılan, bağışlarıyla öğrencilerimize katkı sağlayan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz… 07.11.2023
TYSD Isparta Şubemiz Ramazan Ayı Yardımları Kapsamında Alışveriş Kartı Dağıtmıştır
Ramazan ayı sebebiyle 500 ₺ lik alışveriş kartlarımızı ailelerimize dağıttık. Bereketle, sağlıkla tüketilsin. Bağışçılarımıza teşekkür ederiz. 04.04.2023