TYSD Giresun Şubemizin Çocuklarımıza Bere ve Atkı Yardımları
GİRESUN Dereli ilçemizin Çalca Köyündeki Şehit Basri Apaydın İlköğretim Okulu’ndaki çocuklarımıza yeni yıl hediyesi olarak ördüğümüz bere ve atkıları götürdük. Hemen denemek ve fotoğraf çektirmek istediler. Bizler ve öğrencilerimiz mutlu olduk. Emek ve sevgiyle ürettiğimiz hediyelerimize katkıda bulunan arkadaşlarımıza, üyelerimize teşekkür ederiz.
28.12.2021
Diğer Yazılar
Giresun Şubemiz Anasınıfı Açılışını Gerçekleştirmiştir
Düzenlenen kermes, yemek ve gezilerden sağlanan bağışlar ile 32 üniversite öğrencisine aylık eğitim bursu verilmektedir.
TYSD Giresun Şubemizin 92. Yıl Kutlaması
Kuruluşumuzun 92.yılında Çelenk koyma töreni ile Atamızın huzurundaydık. “İnsanlar daima, yüksek, asil ve kutsal hedeflere yürümelidirler Bu hareket şeklidir ki, insan olanın vicdanını, beynini ve bütün insanlık anlayışını tatmin eder
TYSD Giresun Şubemiz Bağışçılarına Ödüllerini Teslim Etti
Ne mutlu bize ki zamanın getirdiği bazı fiziksel zorluklara rağmen aklı ve gönlü hep bizimle olan, elleri öpülesi büyüklerimiz var… Kıymetli bağışçılarımıza ödüllerini teslim etmenin gururunu yaşadık… VAROLUN.