TYSD Genel Merkezinin Geleneksel Yeni Yıl Yemeği
Geleneksel yeni yıl yemeğimizde dostlarımızla beraber sağlık, huzur, barış, birlik, beraberlik ve bereket diledik. Seneye sağlıkla eksilmeden, artarak buluşmak için sözleştik.
Emeği gecen tüm arkadaşlarımıza ve katılan misafirlerimize en içten teşekkürlerimizle…
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezimiz Atatürk’ün Ankara’ya Gelişinin 103. Yılını Kutlamaktadır
27 Aralık 1919’da Ankara’ya gelerek Millî Mücadelenin merkezi haline getiren ve daha sonrasında da Ankara’yı Cumhuriyetin Başkenti yapan Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarına sonsuz saygı ve minnetle… ATATÜRK ’ün
TYSD Genel Merkezimizin Çevrimiçi Toplantısı
Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri olarak Genel Başkanımız Sn. Dilek Bayazıt Başkanlığı’nda ZOOM üzerinden bir araya geldik… Katılım sağlayan üyelerimizle hasret giderdik, pandemi dönemini konuştuk, gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimizi değerlendirdik, İzmir Deprem