TYSD Genel Merkezinden ’19 MAYIS 1919’un 💯 üncü yılında 100 bisiklet’ Projesi
PEDALLAR HAYALLERE DÖNSÜN diyerek yola çıktık.
TED’nin tam destek burslu 100 öğrencisine değerli bağışçılarımızla birlikte ’19 MAYIS 1919’un 💯 üncü yılında 100 bisiklet’ armağan etmenin büyük onurunu ve sevincini yaşadık.
TBMM Başkanvekili, Ankara Milletvekili Sn Levent GÖK, önceki dönem Bakanlarımız İmren AYKUT ve Oltan SUNGURLU, Yönetim Kurulu üyelerimiz, TED Yönetim Kurulu Üyeleri, İkram Sponsorlarımız, Bisiklet Dernekleri, Bağışçılarımız, Velilerimiz ve kıymetli öğrencilerimizin katıldığı törenimiz çok duygulu anlar yaşattı hepimize.
TED’nin evsahipliğine, projemize verdiği desteğe, öğretmenlerimizin emeklerine çok teşekkür ederiz.
En büyük teşekkürümüz de projemize inanan ve bizleri her seferinde olduğu gibi koşulsuzca destekleyen vefalı bağışçılarımıza.
Çocuklarımızın gözlerindeki sevinç, ailelerinin kelimelerinden dökülen gözümüzü yaşartan, kalbimizi titreten duyguları da bizim en güzel bayram hediyemiz oldu…
O zaman, haydi çocuklar hayallerinizi kurun, pedallarınızı ATA’mızın kurduğu ve gerçekleştirdiği hayallere çevirin, yarınlar sizin…
SİZLER BİZİM UMUDUMUZSUNUZ …
EMEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ…
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz
Yüreğimiz de #Çanakkale ile birlikte yandı tüm gece. Çanakkale’mize ve ülkemize geçmiş olsun diyor, bir daha böyle felaketler yaşanmamasını temenni ediyoruz. 23.08.2023
TYSD Genel Merkezimiz Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü Dersine Davet Edilmiştir
Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü son sınıf öğrencilerine Bitirme Projesi Dersi kapsamında Derneğimizi anlatmak, kampanya brief’i vermek amacıyla Eskişehir’e misafir olduk. Öğrencilere derneğimiz hakkında detaylı
TYSD Genel Merkezimizi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kapsamında Gençlerimiz Anlatıyor
19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI Bu hafta umutlarımızın, geleceğimizin yani gençlerimizin… Hayallerine ortak olmaya çalıştığımız, hayatlarına bir nebze de olsa dokunabildiğimiz ATATÜRK EĞİTİM BURSLU öğrencilerimiz gençliğin haftasında