TYSD Genel Merkezimizin Ramazan Ayı Yardımları
Ramazan Ayımızın ilk haftasını geride bırakırken;
*175 gıda kolimizi
*100 market kartımızı (kolilerimiz ile birlikte)
* 200 Burslu öğrencimize aylık bursları, burslarına ilave olarak
150 ₺ harçlık ve market alışveriş kartlarını dağıttık.
Bağışçılarımıza teşekkür ederiz. Allah kabul etsin…
09.04.2022
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezimizin Öğrencilerimize Tablet Yardımı
Diyarbakır Bahşiler köyü TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİ ATATÜRK İLKOKULU’muzun sevgili öğrencileri kitap okuyor. Öğretmenlerimiz çocuklarımızın kitap okuma alışkanlıklarını arttırmak için büyük bir özveriyle çalıyor. Bu kez de Genel Merkezimiz ve
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemizin Destekleriyle Yapılan TYSD Bahşiler Atatürk İlkokulumuz Denetimlerden Geçerek Türkiye’de Köy Okulları Arasında “ISO 45001 İSG Yönetim Sistemi Belgesi” Alan İlk ve Tek Okul Olmuştur
Milli Eğitim Bakanlığı Denetçileri tarafından 2 gün süren denetimler sonucunda TYSD BAHŞİLER ATATÜRK İLKOKULUMUZ “ISO 45001 İSG YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ” almaya hak kazanmıştır. Türkiye’de köy okulları arasında bu belgeyi alan
TYSD Genel Merkezimizin Çevrimiçi Toplantısı
Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri olarak Genel Başkanımız Sn. Dilek Bayazıt Başkanlığı’nda ZOOM üzerinden bir araya geldik… Katılım sağlayan üyelerimizle hasret giderdik, pandemi dönemini konuştuk, gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimizi değerlendirdik, İzmir Deprem