TYSD Genel Merkezimizin Bahar Şenliği Kutlaması
Gerçekleştirdiğimiz anneler günü ve bahar şenliğimizde elemeği, göz nuru ile dikerek, örerek, pişirerek, aile boyu görev alarak katkıda bulunan kıymetli faal üyelerimize teşekkür çayı düzenledik.
Dikiş atölyemizde gönüllü çalışan aydan öğretmeninizin konuşması sırasında derneğimiz için kullandığı “şifahane” benzetmesi hepimizi çok duygulandırdı.
TYSD Kadıköy Şubemiz ‘in burslu öğrencisi, doktor adayımız Sevgili CAN ve TYSD Çorlu Şubemiz’ in genç üyesi Sevgili MISRA’ nın da bizlerle olmasından büyük mutluluk duyduk
17.05.2024
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz Ankara’mızın Başkent Oluşunun 98. Yılını Kutlar
13 EKİM 1923 TBMM’nin kabul ettiği tek maddelik yasa ile Türk bağımsızlık hareketinin sembolü haline gelen bozkır kasabası Ankara artık Türkiye Devleti’nin başkentiydi… ANKARA ‘mızın BAŞKENT oluşunun 98. YILI KUTLU
TYSD Genel Merkezi
Genel Merkezimiz hazırladığı “ Bağış Teşekkür Belgesi “ni, adına Atatürk Eğitim Bursu Fonuna bağış yapılan kişilere takdim etmeye başladı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Mansur YAVAŞ’a yeni görevinde başarılar diledik,
TYSD Tokat Şubesi
Sayın Valimiz Dr. Ozan BALCI’yı makamında ziyaret ederek, kendilerine yeni görevinde başarılar diledik…