TYSD Genel Merkezimizin Atatürk Eğitim Bursu Kampanyası
Öğrencilerimizin eğitimlerine vereceğimiz ufacık katkılar birikerek yarınlarına destek olmamızı sağlayacaktır …
Kampanyamıza Ankara Valiliğince “ Şubat ayından başlayarak 2023 yılı sonunda bitmek üzere “ izin verilmiştir…
Ancak, ülkemizi yasa boğan deprem felaketi, ekonomik dalgalanmalar bağış kampanyamızın aktif olmasının önüne geçmiştir…
Oysaki, yaşadığımız her türlü sıkıntının eğitimin yetersizliğinden her türlü başarının ise, iyi bir eğitim almaktan geldiğini unutmamalı, eğitime, gençliğe destek olmalıyız …
Öğrencilerimiz adına teşekkür ederiz…
08.07.2023
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezimizin Anlamlı Ziyareti
92. Kuruluş ve Ödül Törenimiz’de bizleri onurlandıran ve Şehrimiz Ankara’nın Altındağ ilçesine kazandırdığı yeni çehre ve yerel yöneticilik anlayışı için ‘Gönül Ödül’ü takdim ettiğimiz Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Sn.
TYSD Genel Merkezi
Cuma günü başarıyla ve bereketle geçen kermesimizin emektarları faal üyelerimizle birlikte yediğimiz yemeğimize şahane bir sürpriz eşlik etti. Diyarbakır Ergani Cahit Sıtkı Tarancı İ.Ö. Okulu 4-G sınıfı öğrencilerinin elleriyle hazırladıkları
TYSD Genel Merkezi
Ülkemizin en renkli sahne sanatçılarından , yaşarken olduğu gibi ebediyete giderken de kız öğrencilerin eğitimine harcanmak üzere tüm maddi mirasını Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğine , bedenini de tıp öğrencilerinin eğitimlerinde