TYSD Genel Merkezimizde Cumhuriyet Konuşuldu

TYSD Genel Merkezimizde Cumhuriyet Konuşuldu

CUMHURİYET’e DAİR

SOHBETLER ‘imizin bu günkü konuğu Prof. Dr. Seçil Karal AKGÜN hocamız değerli misafirlerimize, kıymetli öğrencilerimize Cumhuriyetimizi, Atatürk’ümüzü anlattı.

Başkent Ünv. Ord. Prof. Enver Ziya KARAL Tarih Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürü Seçil Karal AKGÜN HER YAŞIN GENÇLERİ olan biz dinleyenlerini Cumhuriyet tarihimizde bir yolculuğa çıkardı “19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı” öncesinde.

  1. Anayasa Bşk. Yekta Güngör ÖZDEN, Av. Solmaz GİRAY, Prof. Dr. Bülent YILMAZ, Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz, mezun burslu öğrencilerimiz, üyelerimiz ve misafirlerimizin katılımından onur ve mutluluk duyduk.

Teşekkür ederiz…

17.05.2022

Diğer Yazılar

Haberler

TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemizin Acılı Günü

Bugün 3 EKİM 2021 3 Ekim 2019 büyük TYSD AİLESİ’nin acılı günü Bugün tevazunun, hoşgörünün, yüce gönüllülüğün, Kıymetli Genel Başkanımız Birsen ELDEM’in bizlere veda ettiği gün… Tüm TYSD AİLESİ olarak

Haberler

TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz Hayatını Kaybeden Maden Emekçilerimize Allah’tan Rahmet Dilemektedir

Bartın Amasra’ da saat 18.15 ‘ de maden ocağında meydana gelen patlamada hayatını kaybeden maden emekçilerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır , tüm yaralılara acil şifalar dileriz.. Tüm dualarımız

Gemlik

TYSD Gemlik Şubesi

91. Yıl kutlama yemeğimizde bizlerle olan misafirlerimize teşekkür ederiz. Bağışlarımız öğrencilerimiz için…