TYSD Genel Merkezimizde Cumhuriyet Konuşuldu

TYSD Genel Merkezimizde Cumhuriyet Konuşuldu

CUMHURİYET’e DAİR

SOHBETLER ‘imizin bu günkü konuğu Prof. Dr. Seçil Karal AKGÜN hocamız değerli misafirlerimize, kıymetli öğrencilerimize Cumhuriyetimizi, Atatürk’ümüzü anlattı.

Başkent Ünv. Ord. Prof. Enver Ziya KARAL Tarih Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürü Seçil Karal AKGÜN HER YAŞIN GENÇLERİ olan biz dinleyenlerini Cumhuriyet tarihimizde bir yolculuğa çıkardı “19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı” öncesinde.

  1. Anayasa Bşk. Yekta Güngör ÖZDEN, Av. Solmaz GİRAY, Prof. Dr. Bülent YILMAZ, Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz, mezun burslu öğrencilerimiz, üyelerimiz ve misafirlerimizin katılımından onur ve mutluluk duyduk.

Teşekkür ederiz…

17.05.2022

Diğer Yazılar

Haberler

TYSD Alanya Şubemize Sonsuz Teşekkürler…

TYSD 21. BÖLGE TOPLANTISINA mükemmel bir ev sahipliği yapan TYSD ALANYA ŞUBESİ arkadaşlarımıza teşekkürlerimiz sonsuz… 4 gün boyunca 44 Şubemizden gelen 240 misafiri ilk andan, uğurlayana kadar güleryüz ve bitmez

Haberler

TYSD Genel Merkezi

Onurluyuz, gururluyuz… https://www.yurtgazetesi.com.tr/dunya/uskup-e-ataturk-heykeli-cok-yakisti-h147013.html

Haberler

TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemizin 30 Kilometrelik Kumaş ve Maske Hikayesi

SÖZCÜ GAZETESİ HAFTA SONU Sn. Saygı ÖZTÜRK köşe yazısı… 30 KİLOMETRELİK KUMAŞ ve MASKE HİKAYESİ… Salgın, insanlığa yeni şeyler öğretti. Maske de günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası oldu. Oysa, biz