TYSD Genel Merkezimiz ve Ankara Büyükşehir Belediyemiz İşbirliğinde İhtiyaç Sahibi Ailelerimize Gıda Kartları Dağıtılmıştır
Genel Merkezimiz’den haberler:
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYEMİZ ve Derneğimiz işbirliğinde belirlediğimiz ihtiyaç sahibi ailelerimize Bayram Arifesinde 200’er ₺ tutarındaki gıda kartlarımızı dağıttık…
Ailelerimizin ziyaretine ve kartlarımızın dağıtımına ABB yetkilileri ile birlikte Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımız Nesrin GİRAY, Duygu IŞIK ve Genel Merkez Personelimiz Adem ÇAKIR gittiler…
Afiyetle tüketilmesi dileklerimizle
Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi çok kıymetli bağışçılarımız Genel Merkezimizi ziyaret etmeye devam ediyorlar…
Tüm bağışçılarımıza en derin şükranlarımızı sunar; İYİ BAYRAMLAR DİLERİZ.
06.07.2022
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz
Derneğimizin kuruluşunun 95. Yıl anısı için hazırladığımız marşımız için değerli sanatçı derneğimizin üyesi ve gönül elçisi Murat Evgin’e değerli üyemiz ve bağışçımız Dr. Birsen Ferahlı’ya teşekkür ederiz. 09.08.2023
TYSD Genel Merkezimiz Si̇zleri Genel Merkez Binamıza Davet Etmektedir
Tüm bağışçılarımızı, üyelerimizi ve dostlarımızı bekliyoruz. 22 Ekim Cumartesi günü saat 13.00’de Genel Merkez Binamız’ da sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız. 17.10.2022
TYSD Genel Merkezi
Onurluyuz, gururluyuz… https://www.yurtgazetesi.com.tr/dunya/uskup-e-ataturk-heykeli-cok-yakisti-h147013.html