TYSD Genel Merkezimiz ve 130 Şubemiz Cumhuriyetimizin 99. Kuruluş Yılını Kutlamaktadır
CUMHURİYET Haftamız, CUMHURİYET’imizin 99. kuruluş yılı, CUMHURİYET Kazanımlarımız her daim var olsun, kutlu olsun…
CUMHURİYET DEVRİMLERİNİN ÖZGÜRLÜĞÜMÜZE, DÜNÜMÜZE, BUGÜNÜMÜZE kattığı, YARINLARIMIZA katacağı değerler TÜRK MİLLETİNİN VAR OLMA SEBEBİDİR…
26.10.2022
Diğer Yazılar
TYSD Genel Başkanımız Dilek Bayazıt Fox TV’de Çalar Saat Programına Konuk Olacaktır
Genel Başkanımız Dilek BAYAZIT 14 Nisan Perşembe sabahı saat 10.15 de Fox TV’de ÇALAR SAAT Programında İlker KARAGÖZ’ün konuğu olacak. Derneğimize, gençlerimize, kadınlarımıza dair sohbetimize bekleriz. 13.04.2022
TYSD’nin Yeni Başkanlık Divanı Seçim Sonuçları
Derneğimizin çok kıymetli Genel Başkanı Sn. Birsen ELDEM’in vefatı nedeni ile 23-10-2019 tarihinde Yönetim Kurulumuzca yapılan seçim sonucu yeni Başkanlık Divanı aşağıdaki şekilde oluşmuştur. TYSD GENEL BAŞKANI DİLEK BAYAZIT TYSD
TYSD Genel Merkezi
Genel Merkez Müfettişlerimizden Sn. Ayla ERTÜZÜN ve Genel Merkez Muhasebecimiz Mustafa ŞEN tarafından 21-23 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen teftiş ve bilgilendirme toplantısı Fatsa Şubemiz ev sahipliğinde gerçekleşmiş olup, Samsun, Ordu,