TYSD Genel Merkezimiz ve 130 Şubemiz 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını Kutlamaktadır
19 Mayıs 1919’da Samsun’da yaktığı bağımsızlık meşalesi ile Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerini atan Ulu Önder M. Kemal ATATÜRK’ ü saygı ve minnetle anıyor, güzel vatanımızı emanet ettiği gençlerimizin ve tüm ulusumuzun 19 MAYIS ATATÜRK’ü ANMA GENÇLİK ve SPOR BAYRAMI’nı kutluyoruz.
19.05.2023
Diğer Yazılar
1 Eylül Dünya Barış Günü Kutlu Olsun…
Yaşamımızın her alanında Ulu Önderimizin rehberliğinde”Yurtta Sulh Cihanda Sulh” ilkesiyle..
TYSD Genel Merkez ve 133 Şubesi
Bu tarihi yolculukta TYSD olarak biz de yerimizi aldık… Tıpkı 92 yıl önce Atamızın bize gösterdiği hedefe yol aldığımız gibi… Ulu önder M.Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarına şükran ve minnetlerimizle
TYSD Genel Merkezi ve 129 Şubemiz Babalar Gününü Kutlamaktadır
Canımız babalarımız ne çok kıymetlisiniz hepiniz. Var olma sebebimiz, rol modelimiz, annelerimiz ile yol gösterenlerimiz, sizleri seviyoruz… Aramızda olmayan babalarımız Atatürk başta olmak üzere her birinizi saygı, rahmet ve minnetle