TYSD Genel Merkezimiz Sn. Erol Evgin’in Açtığı Resim Sergisine Katılmıştır
Derneğimizin gönül dostu, bağışçımız, değerli sanatçımız Sn. Erol EVGİN’in Bodrum’da açtığı resim sergisinde bulunmaktan, güzel İstanbul’u bu kez sesinden değil, fırçasından yaşamaktan ve hissetmekten çok mutlu olduk.
Genel Başkanımız ve Genel Sekreterimizin katıldığı açılışta EVGİN Ailesi ile çekilen bu güzel anı sayfamızda kalsın istedik.
18.08.2023
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 131 Şubemiz
Değerli TYSD AİLEMİZ; Biz Ülkemizin her bölgesinde, ihtiyaç duyulan her alanda gönüllü ama profesyonel, kurumsal ve organize olarak çalışırız. Şubelerimiz, Bağışçılarımız ve Genel Merkezimiz bir ve beraberiz. Şubelerimiz olmazsa olmazlarımızdır.
TYSD Genel Merkezi
PEDALLAR HAYALLERE DÖNSÜN istedik… ATAMIZIN SAMSUN’a ÇIKIŞININ 100. Yılında … 100 SANATÇI 100 ÇOCUK 100 BİSİKLET KARMA RESİM SERGİSİ 🔺155 Sanatçımız büyük bir duyarlılıkla 178 eser BAĞIŞLADI çocuklarımızın hayallerine …
TYSD Genel Merkez ve 132 Şubemizin Ata’mızın Ankara’ya Gelişinin 101. Yılı Kutlama Mesajı
27 Aralık 1919 Mustafa Kemal ve Temsil-i Heyeti’nin ANKARA’ya gelişinin bugün 101• yıl dönümü, 24 Nisan 1920 ATA’mız ANKARA’da TBMM Başkanı, 5 Ağustos 1921 ATA’mız ANKARA’da Başkomutan, 29 Ekim 1923