TYSD Genel Merkezimiz Memeder Derneğine Misafir Olacaktır
93 yıl önce kurulan ilk kadın odaklı, anneyi ve çocuğu aynı anda sağlıklı ve eğitimli yetiştirmek üzere ilk günden beri çalışmalarını sürdüren Derneğimiz; Anneler Gününde yine kadınlarımızın sağlığı için çalışan MEMEDER DERNEĞİNİN misafiri olacak.
MEMEDER Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İlknur Tanboğa moderatörlüğünde ANNELER GÜNÜ’nde gerçekleşecek olan “ÖNCE KADIN SONRA ANNE “ konulu yayına Doç. Dr. Ayşe Nilüfer Özaydın (Memeder Başkan Yardımcısı) Dilek Bayazıt (TYSD Genel Başkanı) Av. Ayşegül Özmen (Memeder Yönetim Kurulu Üyesi) katılacaktır…
9 Mayıs Pazar saat 21.00 de başlayacak etkinlik linki Pazar günü paylaşılacaktır…
07.05.2021
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezimiz Sizleri 96. Kuruluş Yılı Yemeğimize Davet Etmektedir
TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİMİZ “19 ŞUBAT 2024” PAZARTESİ GÜNÜ 96. KURULUŞ YILINI GENEL MERKEZİMİZ, 130 ŞUBEMİZ, ÜYELERİMİZ , BAĞIŞCILARIMIZ , DOSTLARIMIZ ve ÖĞRENCİLERİMİZ İLE BİRLİKTE ÇOŞKUYLA KUTLAYACAKTIR. İSTANBUL’da HİZMET VEREN;
TYSD Genel Merkezimiz 94. Kuruluş Yıldönümü İçin Hazırlıklarını Tamamladı
94. Kuruluş Yıldönümü Ödül Töreni Toplantımız için hazırlıklarımızı tamamladık. Denetleme Kurulu Üyelerimiz, Av. Lale Baturalp, Özlem Bayraktar ve Turgay Bozoğlu ile çalıştık, bilgi paylaşımında bulunduk. Arkadaşlarımız Şubelerimizin Genel Kurul Dosyalarını
TYSD Genel Merkezimizin Sağlık Çalışanlarımıza Tıbbi Malzeme Desteği
BİRİLERİ VAR 92 YILDIR… İçinde bulunduğumuz bu zor günlerde Sağlık Kuruluşlarımıza, Sağlık Çalışanlarımıza, Devletimize, Milletimize, Belediyelerimize destek olmak en büyük görev ve sorumluluğumuz. Evlerimizdeyiz ama gönlümüz, yeten gücümüzle çalışmaya devam