TYSD Genel Merkezimiz Hale Duru Kütüphanesi’nin Açılışını Bugün Gerçekleştirdi
30 Aralık 2020 günü aramızdan ayrılan TYSD Göcek Şubesi Kurucu Başkanı, TYSD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Hale DURU anısına Gaziosmanpaşa RK’nün Mamak Rotary Yeşiltepe Ortaokulu’na düzenlemesini yaparak armağan ettiği HALE DURU KÜTÜPHANESİ’nin açılışı bugün gerçekleşti…
Hepimiz için duygu dolu ve çok anlamlı bugünde Hale Duru büyüğümüz anısına gençlerimize yaptığımız kitap katkısı nedeniyle Derneğimize sunulan plaketi Genel Başkanımız Dilek BAYAZIT adına 2. Başkanlarımızdan ve Hale Duru’nun üniversite yıllarından kadim dostu olan HASİBE İMRE büyüğümüz aldı…
Projenin mimarları ve Hale Duru’nun kızları RTN Lale GÖKDAĞ, Gaziosmanpaşa RK DB Meltem BAHÇELİOĞLU ve Gaziosmanpaşa Rotary Klubü’nü kutluyoruz…
RUHU ŞAD OLSUN.
24.08.2021
Diğer Yazılar
TYSD’nin Üsküp’de Yaptıracağı Atatürk Heykeli İle İlgili Beyoğlu Şubemizin Faaliyetleri
TYSD ‘nin kuruluşunun 91. yılı anısına ÜSKÜP ‘de yaptıracağımız ATATÜRK heykelimizinin yerinin belirlenmesi, ön görüşmelerinin gerçekleştirilmesi için Derneğimizi, Genel Başkanımızı ve 133 Şubemizi temsilen Genel proje yürütücüsü Beyoğlu Şubesi Başkanımız
TYSD Genel Merkez ve 133 Şubesi
Acımız çok büyük… İdlib’de gerçekleşen hain saldırıda şehit olan kahraman Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine ve aziz milletimize başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz…
TYSD Genel Merkezi ve 129 Şubemiz Hıdırellez Dilekleri
Baharla birlikte, evlerimize bereket, huzur gelsin. Tüm sevdiklerimizle beraber sağlıkla yaşayalım. Dünyaya, memleketimize barış, birlik, beraberlik, iyilik ve sevgi gelsin. Dileklerimiz kabul, Hıdırellez’imiz kutlu olsun… 05.05.2024