TYSD Genel Merkezimiz Deprem Konulu Panelimize Sizleri Davet Etmektedir
6 ŞUBAT DEPREMİ, Ulusça yaşadığımız büyük acımızın yıldönümü…
UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ…
ABB iş birliğinde 3 ŞUBAT Cumartesi saat 14.00 de hazırladığımız panelimize, çok değerli bilim insanı Prof. Dr. Ali Demirsoy’un sunumunu, depremi en az zararla karşılamak için önce ve sonrasında yapılması gerekenleri, depremzede hikayelerini, acıları ve umutları dinlemeye ve de paylaşmaya bekleriz…
Sn. Mansur YAVAŞ Başkanımıza, Sn. Gökhan Zan’a ve Hocamıza sonsuz teşekkürlerimizle…
24.01.2024
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezimize Babalar Gününde Anlamlı Hediye
Derneğimiz BABALAR GÜNÜNDE en büyük hediyeyi aldı, gönlümüz titredi, umutlarımız çoğaldı. Diyarbakır Eğil ilçesi Bahşiler Köyü’ndeki TYSD ATATÜRK İLKOKULU’muzun ATATÜRK BÜSTÜ açılışı yapıldı. Bakırköy Şubemiz ve Genel Merkezimizin ortaklaşa yenilediği
TYSD Genel Merkez ve 133 Şubemizin Lozan Barış Antlaşmasının 97. Yılı Kutlama Mesajı
LOZAN BARIŞ ANTLAŞMASI’nın 97. Yılı kutlu olsun Bu zaferi bize yaşatanları minnet ve rahmetle anıyoruz Ne mutlu Türküm diyene
TYSD Genel Merkezimize Atatürk Eğitim Burslu Mezunumuzun Ziyareti
Genel Merkezimizin çok kıymetli bir misafiri vardı bugün. Atatürk Eğitim Burslu mezun öğrencimiz sevgili Furkan. Mersin’li olan evladımız Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Polatlı’ya vatani görevine giderken Genel Başkanımızın