TYSD Genel Merkezi ve Bakırköy Şubemiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Çocuklarımızla Birlikte Kutlamışlardır
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Genel Başkanımız Dilek BAYAZIT, 2. Başkanımız Dolunay YALÇIN, Bakırköy Şube Başkanımız Türkan ALPER ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz TYSD BAHŞİLER ATATÜRK İMAM HATİP ORTAOKULU ve
TYSD BAHŞİLER ATATÜRK İLKOKULU öğrencilerimizle birlikte kutladılar.
23.04.2022
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezimize Anlamlı Ziyaret
Bugün Genel Merkezimizde kıymetli bir misafirimiz vardı.. Aksaray Şubemiz kurucu üyelerinden, değerli büyüğümüz Fazilet BERKSOY Hanımefendi, kızı Ümran SARIKAYA, torunu Şule SARIKAYA ile üç kuşak olarak ziyaretimize gelerek bizleri onurlandırdılar…
Ediz Hun’dan Dünya Gönüllüler Günü Mesajı: Mutluluğun Yegane Yolu Paylaşmaktır
İstanbul Aydın Üniversitesi ve Türkiye Yardım Sevenler Derneği (TYSD) işbirliğiyle Dünya Gönüllüler Günü çerçevesinde gerçekleştirilen etkinlikte konuşan ünlü oyuncu Ediz Hun, “Sevgi, yaşamın amacıdır. Mutluluğun kaynağıdır. Mutluluğu yakalamanın yolu da paylaşmaktır”
TYSD’nin Üsküp’de Yaptıracağı Atatürk Heykeli İle İlgili Beyoğlu Şubemizin Faaliyetleri
TYSD ‘nin kuruluşunun 91. yılı anısına ÜSKÜP ‘de yaptıracağımız ATATÜRK heykelimizinin yerinin belirlenmesi, ön görüşmelerinin gerçekleştirilmesi için Derneğimizi, Genel Başkanımızı ve 133 Şubemizi temsilen Genel proje yürütücüsü Beyoğlu Şubesi Başkanımız