TYSD Genel Merkezi ve 133 Şubemiz
BİR YILDIZIMIZ DAHA KAYDI…
DEĞERLİ SANATÇIMIZ, CUMHURİYET SEVDALISI
YILDIZ KENTER’i SAYGI VE SEVGİYLE
UĞURLUYORUZ…
Mekanı cennet olsun…
“Babam Müslüman, annem Hristiyandı.
Bizim evde; yalan söylemeyeceksin, çalmayacaksın, vicdanını temiz tutacaksın, insanlara yardım edeceksin… Bunlar konuşulurdu, işte bunlar bizim dinimiz oldu… “
Diğer Yazılar
ATAKULE’den TYSD’nin 92. Yılı’nı kutluyoruz…
CUMHURİYET’imizin Başkenti Ankara’mızın simgesi ATAKULE’den “ TYSD’nin 92. YILI’nı “ kutluyoruz… Ülkemizin her yerinde BİRİLERİ VAR… 133 Şubemiz , arkadaşlarımız, dostlarımız ve öğrencilerimiz var…
TYSD Genel Merkezimiz Memeder Derneğine Misafir Olacaktır
93 yıl önce kurulan ilk kadın odaklı, anneyi ve çocuğu aynı anda sağlıklı ve eğitimli yetiştirmek üzere ilk günden beri çalışmalarını sürdüren Derneğimiz; Anneler Gününde yine kadınlarımızın sağlığı için çalışan
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz Gaziler Gününü Kutlamaktadır
Yüreklerindeki vatan, bayrak, millet ve mukaddesat aşkıyla tarihe destan yazan Türk Kahramanlığının sönmeyen meşaleleri tüm gazilerimizin “GAZİLER GÜNÜ” kutlu olsun. 19.09.2022